Чоловік закликав до створення «ХНР» у 2014 році, а потім втік на територію Росії, де мешкає і зараз.

37-річного мешканця Харкова Олексія Корнєва, активіста місцевого антимайдану, заочно засудили до 4 років позбавлення волі. Початок строку відбування покарання визначено з дня його фактичного затримання. Про це повідомив речник обласного управління Служби безпеки Владислав Абдула.

Засуджений активіст антимайдану Олексій Корнєв / Фото: СБУ Харківщини

Наприкінці 2014 року засуджений втік до Росії та з того часу мешкає на території держави-агресора. У квітні 2015 року, за інформацією слідства, перебуваючи в Москві, чоловік брав участь у круглому столі на тему «створення комітету політичних емігрантів Харківщини».

«Під час цього публічного заходу він закликав усі організації та структури, що визнають так звану «харківську народну республіку», об’єднатися для створення тимчасового уряду не підконтрольного Україні для побудови на території Харківської області квазідержавного утворення «ХНР» та незаконного приєднання до нього інших регіонів України», – ідеться в повідомленні.

Олексія Корнєва заочно засуджено до 4 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Оскільки він наразі перебуває на території Росії, то відбування покарання засуджений почне з дня свого затримання.

Читати також:

  • У Харкові «на гарячому» спіймали групу коригувальників, яка наводила удари РФ по місту.
  • Медичний центр у Харкові підозрюють у продажі новонароджених дітей іноземцям.