74% громадян Європейського Союзу виступили за підтримку України у війні проти Росії. Про це йдеться на сайті Європейського парламенту.

За результатами опитування, яке проводилося з 12 жовтня по 7 листопада, найвищу підтримку зафіксовано у Швеції (97 %), Фінляндії (95 %), Нідерландах (93 %), Португалії (92 %) та Данії (92 %).

73 % жителів ЄС підтримують конкретні заходи Союзу, спрямовані проти РФ і на підтримку нашої держави, зокрема, це санкції проти російського уряду, фінансова, військова та гуманітарна допомога Україні.

«Громадяни ЄС непохитно підтримують Україну та цінності Європейського Союзу. На запитання, які цінності насамперед має захищати Європарламент, вони найчастіше відповідали, що це демократія (36 %), потім захист прав людини в Європейському Союзі та в усьому світі (29 %) і свобода слова й думки (28 %)», – йдеться в повідомленні.

Опитування також показало, що війна в Україні впливає на всіх європейців. Дві третини опитаних вважають, що їхнє життя зміниться через війну та її наслідки.

  • Усі країни ЄС підтримали надання 18 млрд євро макрофінансової допомоги Україні.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.