Жителям Великобурлуцької та Вільхуватської громад Куп’янщини передали продукти тривалого зберігання.

Наразі у Великому Бурлуці та селах, що входять до громади, залишилося близько 9000 людей, тоді як у Вільхуватській громаді проживає майже 4000 осіб.

Сюди з Харкова привезли першу партію гуманітарної допомоги – 2 фури з продуктовими наборами. До складу пакунків входять різні види консервів, макаронні вироби, крупи, чай, кава, печиво, згущене молоко тощо. Незабаром до цих громад планують знову відправити гуманітарні конвої.

«Поставки провізії на звільнені території Харківщини тривають. Майже щодня відправляємо допомогу туди, де дозволяє військова ситуація. Стараємося забезпечити всі мінімальні потреби людей. Оскільки в деокупованих населених пунктах переважно немає світла, а в багатьох і газу, привозимо їм продукти, які не псуються і швидко готуються. Запасів у області достатньо», – зазначив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

На деокупованих територіях іде процес відновлення, зокрема: запрацювали поштові оператори Нова Пошта та Укрпошта, повернувся зв’язок від Kyivstar, а також направлено 70 тонн гуманітарних вантажів.

Зазначимо, Gwara Media продовжує фіксувати наслідки російських військових злочинів на деокупованих територіях Харківщини, ми вже підготували репортажі з ІзюмуГраковогоБалаклії та Козачої Лопані.