Президент Володимир Зеленський увільнив Федора Веніславського від обов’язків свого представника у Верховній Раді. Відповідний указ глава держави підписав 7 грудня.

Цю посаду Веніславський обіймав з вересня 2022 року. Його функції включали забезпечення ефективної взаємодії між Президентом та Парламентом, зокрема участь у роботі Верховної Ради, представлення проєктів законів та пропозицій від Президента, а також інформування глави держави про хід розгляду документів у парламенті тощо.

Веніславський повідомляв про плани використання електронної пошти та рекомендованих листів для вручення повісток в Україні. Він також є автором законопроєкту, який пропонував скасувати відстрочку від мобілізації для чоловіків старше 30 років, які здобувають непослідовну вищу освіту або другу й більше. Він також висунув ініціативу щодо введення обов’язку для громадян носити військовий квиток.

Федір Веніславський

Веніславський є народним депутатом від партії Слуга народу та членом Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Він викладав конституційне право у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого в Харкові. Очолював Харківську громадську Люстраційну палату.

Був представником Президента України у Конституційному Суді України з червня 2019 до вересня 2022 року. З вересня 2022 року – представник Президента України у Верховній Раді до грудня 2023 року.

Читайте також

  • Студентам-контрактникам пропонують безплатне навчання в обмін на службу в армії – законопроєкт
  • Для жінок на військовому обліку обмежать виїзд з України — представник Президента Веніславський