Зараз у ній навчається майже 900 учнів.

Президент України Володимир Зеленський та прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте відвідали харківську метрошколу Про це повідомив Володимир Зеленський у своєму Телеграмі.

«Метрошкола в Харкові. Тут у спеціально облаштованих класах на станції метро «Університет» навчається 858 учнів із 40 класів. Попри всі непрості обставини діти продовжують здобувати освіту», – написав він.

«Метрошкола» у Харкові

4 вересня, у перший навчальний день, розпочала свою роботу харківська «метрошкола». Понад тисяча школярів відвідали уроки офлайн. Тоді першокласники розпочали навчання у першу зміну з 9 до 12. Вони займалися письмом, літературою та інтерактивними заняттями, зокрема малюванням. Тоді як учні середньої школи вивчали українську мову та літературу, математику та історію. Після першої зміни розпочалася друга зміна, яка тривала з 13 до 16.

Харківські школярі навчаються на п’яти станціях метро:

  • Перемога,
  • Університет,
  • Метробудівників,
  • Тракторний завод,
  • Академіка Павлова.

Читайте також

У харківській «метрошколі» навчається 1787 дітей — Уповноважений ВР з прав людини Дмитро Лубінець. До процесу доєдналися 22 заклади середньої освіти Харкова, де навчаються діти 1-11 класів.

Перший дзвоник у метро. Як школярі у Харкові зустріли День знань. У метрополітені для учнів початкових та 11-х класів провели символічну лінійку. Її відвідало близько 400 дітей з усіх районів Харкова.