Президент України Володимир Зеленський підписав закон щодо зниження призовного віку для мобілізації від 27 до 25 років. Про це йдеться на сайті Верховної Ради.

  • Парламент підтримав законопроєкт ще в травні 2023 року.

У пояснювальній записці вказувалося, що строкову військову службу призиваються придатні для цього за станом здоров’я громадяни, яким до дня відправлення до військових частин виповнилося 18 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову.

Раніше на військовий облік військовозобов’язаних брали чоловіків, які досягли 27-річного віку під час перебування на військовому обліку призовників.

Кабмін 5 травня 2023 року підтримав проєкт закону, який передбачає зниження граничного віку перебування на обліку призовників в Україні з 27 до 25 років. Пізніше – 30 травня його проголосували у Верховній Раді і з того часу він знаходиться на підписі у президента Зеленського.

Новина оновлюється.

Читайте також

У Харкові відкрили другий рекрутинговий центр української армії. У харківському ЦНАПі 2 квітня запрацював Центр рекрутингу. Це місце, де допомагають охочим долучитися до сил оборони та безпеки України відповідно до їхніх побажань та вмінь.