Благодійний Фонд Сергія Притули та UAnimals розпочали спільний збір для допомоги військовим та котикам у притулках.

На що збирають кошти?

70 % зібраних коштів спрямують на придбання причіпних автобудинків для екіпажів мобільних вогневих груп обладнаних спальними місцями, міні-кухнею, душовою та санвузлом. Це допоможе військовим легко транспортувати «будинки» та розміщати їх неподалік від територій чергування.

30 % зібраних коштів відправлять на відбудову притулків, що постраждали від російських обстрілів. За даними UAnimals, в Україні з початку повномасштабного вторгнення зазнали руйнувань понад 20 притулків та реабілітаційних центрів для тварин. Їх відбудова дозволить врятувати життя десятків тисяч тварин.

Про Фонди

Фонд Сергія Притули з початку повномасштабної війни відкрив мілітарний штаб для допомоги військовим та штабу гуманітарної допомоги цивільним.

Зокрема, штаб зосереджений на забезпеченні ЗСУ засобами зв’язку, дронами, оптичними пристроями, БПЛА, тактичною медициною для військових тощо. Крім того, Фонд створив проєкт «Центр готовності цивільних» де українці можуть пройти базову військову та безпекову підготовку.

UAnimals допомагають рятувати тварин із зони бойових дій та тимчасово окупованих територій. Команда бере участь в евакуації чотирилапих, годує та лікує домашніх улюбленців.

  • Раніше громадська організація UAnimals започаткувала премію для зоозахисників

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.