Зокрема, до участі запрошують студентів та школярів Харківської області.

Про це повідомили у Харківській ОВА.

Представництво Європейського Союзу в Україні запустило набір до освітнього проєкту EU Study Days. Зокрема, до участі запрошують школярів 9-11 класів, студентів та аспірантів.

EU Study Days — це Єврошкола, що дає можливість українській молоді дізнатися більше про ЄС та його відносини з Україною. Її мета — сприяти налагодженню та розвитку комунікації між українською та європейською молоддю задля обміну досвідом, співпраці та залучення спільних інтересів.

В рамках проєкту проведуть курс лекцій. Він підготований європейськими та українськими експертами. Лекції проходитимуть онлайн. Навчання складатиметься з двох модулів — перший стартуватиме навесні, а другий восени. Кожен модуль містить по 10 лекцій для школярів та студентів. Серед слухачів школи оберуть 20 кращих школярів та 20 — студентів. Вони будуть запрошені до участі у літній або зимовій школах в очному форматі. Взяти участь в проєкти можна за посиланням.

Проєкт реалізується громадською організацією «Молодіжна альтернатива», Львівським національним університетом імені Івана Франка, Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця.

  • Мінцифра запустила освітній проєкт для школярів PlayMath.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.