Український мультфільм «Мавка. Лісова пісня» створений за мотивами твору Лесі Українки. За перші вихідні в прокаті він зібрав понад 24,9 мільйона гривень.

Про це повідомили на Film.ua Group, пише Forbes.

Крім того, стрічка стала рекордсменом касових зборів серед вітчизняних релізів. 4–5 березня на мультфільм продали понад 189 000 квитків. До цього одним із найуспішніших стрічок у кінопрокаті вважають фільм «Щедрик», який за вісім тижнів зібрав понад 84 000 глядачів та 10,6 мільйонів гривень.

Над «Мавкою» працювали сім років. Це фентезі за мотивами драми-феєрії української поетеси Лесі Українки «Лісова пісня», а також на основі українських міфів і традицій. Прем’єра відбулася 2 березня.

Бюджет мультфільму становить 187 мільйонів гривень. Частка державної участі у виробництві мультфільму складає 49,5 мільйонів гривень.

Фільм продали в понад 20 країн. Серед них: США, Канада, Франція, Італія, Іспанія, Португалія, Польща, Румунія, Хорватія, Естонія, Латвія, Литва, Албанія, Боснія і Герцеговина, Македонія, Сербія, Словенія, Чехія, Болгарія, Угорщина, Норвегія, Данія, Ісландія, Швеція, Фінляндія, Греція та Монголія.

Мультфільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно (Держкіно), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Кінотеатральну дистрибуцію здійснює FILM.UA Distribution та «Кіноманія».

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.