Унаслідок російських обстрілів Харкова та області постраждали 9 людей. Серед них, 7 людей у Харкові, 1 чоловік у Руській Лозовій та 1 жінка в селі Колісниківка в Куп’янському районі.

Про це повідомив очільник ХОВА Олег Синєгубов.

За його даними, вночі 30 травня армія РФ вдарила по Харкову та селу Мала Данилівка в Харківському районі.

У Харкові відбувся ракетний обстріл по 2 локаціям. Влучання у двоповерхову адміністративну будівлю КП унаслідок чого відбулась часткова руйнація з подальшим загорянням. Легкі ушкодження дістали 6 жінок та 1 чоловік.

У селі Мала Данилівка зафіксували два місця влучання ракет на території навчального закладу. Зруйновано будівлю кінно-спортивного клубу. Також частково зруйновано будівлю гуртожитку, уточнив Синєгубов.

У Руській Лозовій поранено чоловіка внаслідок російського обстрілу КАБом, що стався близько 16:15 29 травня. Пошкоджено 7 приватних будинків, гараж, автомобіль.

У селі Колісниківка Куп’янського району постраждала жінка. Також через обстріл горів будинок та господарча споруда, зазначив Олег Синєгубов.

Крім того, пошкоджено приватний будинок, гараж та паркан у селі Курилівка Куп’янського району та приватний будинок, паркан та гараж у селі Білий Колодязь Чугуївського району.

Начальник ХОВА уточнив, що з небезпечних районів Харківщини евакуювали 11 тисяч 293 людини. Йдеться про Чугуївський, Харківський та Богодухівський райони.

Читайте також