Протягом доби енергетики заживили близько 4 тисячі споживачів, які залишилися без електропостачання внаслідок обстрілів.

Про це повідомили у Міністерстві енергетики України.

За їхніми даними, станом на ранок 27 травня понад 37 тисяч точок обліку досі перебувають знеструмленими. Крім того, через бойові дії було пошкоджено газопровід в Ізюмському районі Харківської області. Через це 93 абонентів наразі залишаються без газопостачання.

Як раніше зазначив начальник ХОВА Олег Синєгубов, у Хотімлі пошкоджено будівлю бази відпочинку. У Богуславці обстріл авіабомбами зруйнував 2 і пошкодив 8 будинків, одна жінка загинула, троє жінок, один чоловік та двоє хлопців 13 і 9 років поранені. В Івашках від скидання боєприпасу ВОГ постраждав один чоловік. У Куп’янську-Вузловому після обстрілу загорілися 3 житлові будинки та 5 господарських споруд. У Куп’янську обстріляли житловий будинок. У Стариці внаслідок артилерійського обстрілу одна людина поранена, одна загибла. У Куп’янську та Вовчанську пошкоджено житлові будинки, одна людина поранена.

Читайте також

  • На Харківському напрямку українські воїни відбили атаку армії РФ у напрямку Липців. Українські підрозділи покращують рубежі оборони, на окремих ділянках мають успіх.
  • За два дні на Харківщині одна дитина загинула, троє поранені. На Харківщині за час повномасштабного вторгнення постраждали 378 дітей. Вона є другою серед областей України за цим показником.
  • Ймовірно, російська армія готує наступ у бік Золочева або Богодухова на Харківщині. Для цього вони збирають нове угрупування військ, прогнозують аналітики ISW.