Харківська окружна прокуратура спільно зі слідчими поліції повідомила про другу підозру в справі загибелі курсантів ДСНС. Її отримав 39-річний головний фахівець одного з відділів Держслужби у Сумській області.

За версією слідства, він передав боєприпас начальнику кафедри. У цей час чоловік проходив підвищення кваліфікації під керівництвом цього начальника. Правоохоронці мають передати підозрюваного під варту як запобіжний захід.

«Відповідно до санкції статті підозрюваному загрожує позбавлення волі на строк від 3 до 7 років», — зазначили в поліції.

31 травня у гуртожитку на Харківщині загинули двоє курсантів-рятувальників віком 22 та 21 рік через вибух артснаряда. Ще один 20-річний курсант отримав поранення. Раніше слідство заявило, що начальник кафедри приніс цей снаряд до навчального корпусу.

Начальнику кафедри повідомили про підозру за статтею «вбивство двох осіб, вчинене з необережності». Строк дії запобіжного заходу стосовно нього тривав до 12 серпня.

Читайте також

На Харківщині начальник військкомату «допомагав» уникнути призову за 8 тисяч доларів. Чоловікові повідомлено про підозру.