Станом на 20 лютого з деокупованих територій Харківської області евакуйовано майже 30 тисяч осіб. З них 3684 дитини та 962 особи з інвалідністю. За останні 2 тижні вдалося евакуювати 100 людей.

Про це повідомив директор Департаменту цивільного захисту ХОВА Іван Сокол під час брифінгу.

Продовжується евакуація мешканців деяких населених пунктів Куп’янського району. Також оголошено обов’язкову евакуацію населення Кіндрашівської та Курилівської сільських громад. Звідти вже виїхали майже 50 осіб, зокрема 22 дитини, повідомив Сокол.

Загалом з населених пунктів Куп’янського району евакуйовано понад 4000 людей, з них понад 700 дітей. Майже 1900 осіб, серед яких понад 300 дітей, евакуйовано силами Координаційного гуманітарного центру, зазначив посадовець.

Робота з евакуації триває, повідомили в ХОВА. Гаряча лінія щодня обробляє близько 100 звернень від мешканців деокупованих територій. Усі деталі щодо евакуації можна цілодобово дізнатися, зателефонувавши за номером гарячої лінії: 0-800-33-92-91. Дзвінки безплатні.

Як зараз відбувається обов’язкова евакуація в Куп’янському районі — дивіться в репортажі Ґвара Медіа.

Що відомо про евакуацію

16 січня через загрозливу безпекову ситуацію у Харківській області запроваджуютьобов’язкову евакуацію населення з Кіндрашівської та Курилівської громад Куп’янського району.

У цих громадах зараз перебуває 3043 людини, з яких 279 — діти, зазначив посадовець. За його словами, евакуація стосуватиметься сімей з дітьми у 26 населених пунктах цих громад:

  • Благодатівка, Вишнівка, Василівка, Велика Шапківка, Гусинка, Грушівка, Дорошівка, Єгорівка, Курочкіне, Ковалівка, Миколаївка Перша, Моначинівка, Московка, Нечволодівка, Просянка, Прилютове, Самборівка, Смородьківка, Соболівка, Садове, Цибівка — Кіндрашівської громади;
  • Біле, Воронцівка, Лісна Стінка, Сенькове, Синиха — Курилівської громади.

Читайте також