З початку зими пілотний проєкт «Прозорі іспити» для отримання посвідчень водіїв поширюється на 7 областей України — Харківську, Чернівецьку, Тернопільську, Волинську, Дніпропетровську, Запорізьку та Миколаївську.

Про це повідомляє пресслужба Головного сервісного центру МВС.

Відтепер теоретичні та практичні іспити прийматимуть виключно ті сервісні центри МВС у зазначених областях, які беруть участь в пілотному проєкті. В аудиторіях та автівках встановлять відеокамери, які фіксуватимуть звук та не залишатимуть сліпих зон. Це виключає втручання в іспит та отримання підказок від сторонніх осіб.

Раніше проєкт «Прозорі іспити» тестували в чотирьох областях країни — Київській, Львівській, Одеській та Вінницькій. За статистикою МВС, за нових умов теорію з першого разу складають 24% людей, практичне водіння — 35%. Такі показники свідчать про недостатню підготовку водіїв, констатують у відомстві.

Читайте також

  • У МВС розповіли, як змінять проведення іспитів для отримання посвідчення водія до кінця року. Нововведення повинні зробити цю процедуру зручнішою та прозорішою.
  • Автошколи у Харкові: журналісти Ґвара Медіа дізналися скільки коштує навчання.
  • У Дії можна буде купувати та продавати авто. Під час процедури купівлі-продажу потрібну будуть лише продавець, покупець та два смартфони. Крім того, готуються скасувати обов’язкову технічну експертизу під час продажу. Її проводитимуть лише в тому випадку, якщо покупець захоче перевірити технічний стан авто.
  • Міністерство внутрішніх справ запустить автошколи для людей з інвалідністю. У них зможуть навчатися близько 300 людей на рік.