Начальник Головного сервісного центру Міністерства внутрішніх справ Микола Рудик розповів про результати пілотного проєкту із забезпечення прозорих умов складання водійських іспитів у чотирьох областях України — Київській, Львівській, Одеській та Вінницькій.

За чотири тижні було проведено понад 11 тисяч теоретичних і 12 тисяч практичних іспитів.

  • 25% кандидатів успішно склали теоретичні іспити з першого разу,
  • 33% складали практичні іспити з першої спроби.
Статистичні дані пілотного проєкту МВС / Інфографіка kvg.hsc.gov.ua

Найкращі результати зафіксували у Львівській області, де 44% кандидатів успішно склали теоретичний іспит з першого разу. У інших регіонах відсоток успішності був нижчим, але все ж демонстрував стабільність.

Порівнюючи дані за червень з травнем, коли пілотний проєкт ще не розпочався, виявили зниження кількості проведених теоретичних іспитів, але успішність з першого разу залишилась приблизно на тому ж рівні. Щодо практичних іспитів, то їх кількість також зменшилась, а успішність з першої спроби дещо знизилась.

Читайте також

  • У МВС розповіли, як змінять проведення іспитів для отримання посвідчення водія до кінця року. Нововведення повинні зробити цю процедуру зручнішою та прозорішою.
  • Автошколи у Харкові: журналісти Ґвара Медіа дізналися скільки коштує навчання.
  • У Дії можна буде купувати та продавати авто. Під час процедури купівлі-продажу потрібну будуть лише продавець, покупець та два смартфони. Крім того, готуються скасувати обов’язкову технічну експертизу під час продажу. Її проводитимуть лише в тому випадку, якщо покупець захоче перевірити технічний стан авто.
  • Міністерство внутрішніх справ запустить автошколи для людей з інвалідністю. У них зможуть навчатися близько 300 людей на рік.