Студія Feixen перетворила місто Люцерн (Швейцарія) на незвичайну виставку графічного дизайну, демонструючи нові та цікаві плакати на колонах. На відміну від звичайних  рекламних плакатів, за допомогою яких компанії намагаються щось продати, Feixen розвісили по всьому місту на колонах плакати тільки з естетичною метою.

«Як і  в усьому світі, тут життя зупинилося на кілька місяців, і всі стовпи перестали бути цілком покриті рекламною інформацією, – розповідає засновник Studio Feixen Фелікс Пфеффлі. – Ідея полягала в тому, щоб спонукати людей зробити паузу і насолодитися мистецтвом».

Пфеффлі і його студія вирішили повернути трохи кольору на порожні вулиці Люцерну, розважити людей під час їхнього походу в магазин або прогулянки.

Студія Feixen створила загалом 17 різних постерів, які демонструють можливості графічного дизайну. Наприклад, на одній колоні зображено морозиво – просто як привід посміхнутися. На іншій – величезний комікс: його можна докладно розглядати, підійшовши ближче.

На перший погляд, проєкт з перетворення міста на виставку може здатися нереальним. Однак Пфеффлі каже, що насправді це легко організувати: «Люди, які малювали картини для стовпів, були дуже відкриті та швидко працювали. Друкувала плакати наша улюблена поліграфія Engelberger Druck AG. Вони зробили це безкоштовно. Карантин ясно показав: у важкі часи можна розраховувати на своїх друзів, вони допоможуть».

Теги:

#дизайн #місто #графіка