Учора російські пропагандисти розповсюджували неправдиву інформацію про нібито захоплення армією РФ Синьківки.

Інформація про те, що армія РФ на Куп’янському напрямку захопила село Синьківка, яке знаходиться за 5 кілометрів від міста Куп’янськ, неправдива. Про це в ефірі Єдиних новин розповів голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.  

«На Куп’янському напрямку тривають активні бойові дії. Зараз ворог дуже активно поширює в інформпросторі фейки, що вони нібито захопили на Харківщині якісь території. Усі ці повідомлення неправдиві. Жодного населеного пункту ЗСУ не втратили», – ідеться в повідомленні.

Також Синєгубов наголосив, що усі спроби штурму росіянами українських позицій отримують жорстку відсіч, вони зазнають відчутних втрат та повертаються на свої попередні позиції.

Нагадаємо, 21 серпня Центр протидії дезінформації також спростував інформацію про захоплення росіянами села Синьківка Куп’янського району. Пропагандисти публікували кадри з нібито «визволеної» Синьківки, але насправді, розповідають у Центрі протидії дезінформації, це старі фото Воронового, що біля Сєвєродонецька. 

Читати також:

  • Усі бої минулого тижня на Куп’янському напрямку закінчилися поразкою Росії — Маляр.
  • Синєгубов розповів, як проходить евакуація з Куп’янського району.