Усі бої, що точилися минулого тижня на Куп’янському напрямку, були безрезультатними для російської армії, водночас окупанти не полишають надії рухатися вперед.

Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр в ефірі телемарафону «Єдині новини».

«На сході України тривають важкі бої. На Куп’янському напрямку складна ситуація. Бої тривають, наші оборонці дуже потужно чинять ворогу опір… На Куп’янському напрямку наші відбили атаки й південніше Першотравневого, і східніше Петропавлівки. Усі бої, які минулого тижня там тривали, закінчилися поразкою ворога», — сказала Маляр.

Вона також зазначила, що по цифрах може здаватися, що минулого тижня на Куп’янському та Лиманському напрямках зменшилась кількість обстрілів і кількість боїв, але насправді військові РФ не полишають там своїх планів рухатися вперед.

«За останні два тижні ЗСУ активно працювали на цій ділянці фронту, тому ворог просто зализує рани й активність дещо спала. Але це не означає, що ворог не продовжить цю активність. Зараз просто там відбувається перегрупування, ворог підтягує додаткові сили», — розповіла заступниця міністра оборони.

Читайте також

  • 20 серпня близько 7:00 російські війська обстріляли Куп’янськ. Важке поранення отримав цивільний 40-річний чоловік. Наразі медики борються за його життя.