Волонтери з харківської громадської організації «Порятунок тварин» продовжують евакуйовувати тварин з Вовчанська після початку російського наступу на півночі регіону.

Про це повідомили в телеграм-каналі ГО.

«ВОВЧАНСЬК 12.05. Це було майже неможливо… Вчора ми дивом змогли заїхати в місто… та евакуювати близько 15 тварин від жінки Жанни, завдяки чому вона змогла виїхати з міста. І забрали тварин із найгарячіших заявок», — йдеться в повідомленні.

Протягом 13 травня волонтери продовжуватимуть приймати заявки на евакуацію тварин. Зв’язатися з ними можна за телефоном: 0993138339. Також проєкт можна підтримати фінансово. Деталі — за посиланням.

Раніше організація зазначала, що наразі не критично не вистачає боксів для евакуації. Їх можна принести в клініку за адресою вулиця Культури, 18. За два дні команді вдалося вивезти понад 20 котів та собак до Харкова.

Наступ РФ на півночі Харківщини

Нагадаємо, 10 травня, Російська Федерація розпочала нову хвилю наступальних дій на півночі Харківської області. Щонайменше станом на 7–8 ранку на тому напрямку йшов важкий бій. Це підтвердив президент України Володимир Зеленський.

Також у Міністерстві оборони України повідомили, що приблизно о 5 ранку відбулася спроба прориву армією РФ лінії оборони України під прикриттям бронетехніки.

За словами начальника ХОВА Олега Синєгубова, росіяни усю ніч завдавали ударів по Вовчанську з КАБів, РСЗВ та артилерії.