Протягом 23 березня авіаційних ударів зазнали населені пункти Землянки, Потихонове, Бологівка та Кислівка Харківської області.

Про це йдеться в ранковому зведенні Генштабу ЗСУ.

На Куп’янському напрямку російські військові за добу не здійснювали штурмів.

На Слобожанському напрямку російські військові знаходяться у прикордонних районах, проводять диверсії з метою недопущення перекидання українських військ на загрозливі напрямки, нарощують щільність мінно-вибухових загороджень уздовж державного кордону в Бєлгородській області.

Під артилерійським вогнем опинилися понад 140 населених пунктів Чернігівської, Сумської, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської та Миколаївської областей.

Аналітики Інституту вивчення війни (ISW) вважають, що удари по енергетиці можуть бути спробою Росії підірвати оборонно-промислову базу України та використати нестачу українських ракет ППО для руйнування енергомережі.

Читайте також

Вночі 22 березня росіяни завдали ударів по критичній інфраструктурі Харкова. Внаслідок обстрілів у місті зникло електропостачання, є перебої з водопостачанням та опаленням. Через відключення світла не працює електротранспорт (метро, трамвай та тролейбус) та світлофори.