В рамках проєкту «П’ятий Харків» відбудеться розмова з українським публіцистом, письменником та журналістом.

Анонс події виклали на сторінці Facebook Харківського ЛітМузею.

Портников відверто розповість про причини та наслідки війни, перспективи України, цивілізованого світу, пошук шляхів до одужання й відродження після закінчення бойових дій. Модерувати зустріч буде співзасновник «П’ятого Харкова», письменник та музикант Сергій Жадан.

Подія відбудеться 15 лютого в офлайн-форматі. Реєстрацію на зустріч закрили за декілька годин після анонсу через велику кількість бажаючих. Наразі організатори готують онлайн-трансляцію для тих, хто не встиг забронювати місце офлайн.

Про Портникова

Віталій Портников — це український публіцист, письменник і журналіст єврейського походження. Він є оглядачем Радіо Свободи та постійним автором аналітичних статей на політичну і історичну тематику в різних українських виданнях. Крім того, Портников є членом Українського ПЕН — громадська організація, створена з метою захисту свободи слова та прав авторів, сприяння розвитку літератури та міжнародному культурному співробітництву.

Про «П’ятий Харків»

Лекційно-дискусійна та дослідницька програма задля пошуку власної ідентичності — яким ми хочемо бачити Харків та ким є мешканці міста. Проєкт створено Сергієм Жаданом спільно з ЛітМузеєм та Харківським національним університетом імені В.Н. Каразіна.

  • П’ятий Харків: Жадан з Вакарчуком поговорили про Україну.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.