Комунальники продовжують ремонтувати інфраструктуру та розчищувати дороги у звільнених населених пунктах Харківської області.

У селі Кутузівка частково відновили електропостачання

Енергетики встановили трансформаторну підстанцію та частково відремонтували повітряні лінії. Довгий час село залишалось знеструмленим через активні бойові дії в області.

«Наразі ми замінили декілька опор та частково відновили повітряні лінії. Вдалося заживити близько 160 споживачів села. Роботи із розмінування території та відновлення мережі тривають», – зазначили в «Харківобленерго».

Відновлення електропостачання / kharkivoda.gov.ua

Вже 1600 будинків зі звільнених територій Харківщини отримали газопостачання

Зараз триває відновлення подачі газу у звільнених з окупації Чугуївського, Ізюмського та Харківського районів.

У Чугуївському районі запустили газ в домівки селища Чкаловське та село Стара Гнилиця.

У Харківському районі ще тривають роботи у Циркунах та Черкаських Тишках. У Липцях фахівці АТ «Харківгаз» продовжують відновлення інфраструктури. В Ізюмському районі газ відновили у 20 будинках селища Савинці.  

Також триває поетапна відбудова газових об‘єктів в Ізюмі.

Відновлення газопостачання / kharkivoda.gov.ua

У Куп’янську частково відновлено електропостачання та працюють дорожники

Уже повернули живлення у села поруч з Куп’янськом: Гусинка, Моначинівка, Просянка та Вишнівка. Крім того, світло подали до Куп’янської міської лікарні та трьох шкіл. 

Розчищення доріг / t.me/kharkivoda

Також сьогодні почали розчищення ділянки траси, що пролягає через місто. Фахівці Служби автомобільних доріг у Харківській області розбирають у Куп’янську блокпости окупантів, вивозять знищену техніку, яка заважає проїзду. Прибирають небезпечні предмети, ліквідують пошкодження покриття автошляху.