Українська музикантка ТУЧА та проєкт «Різні. Рівні» випустили підбірку пісень українських музиканток і продюсерок.

У плейлист увійшло 40 пісень. Це композиції як популярних співачок, зокрема Христини Соловій, ONUKA, Go_A, так і сучасного українського авангарду sucilna_nevdacha.exe, badactress, Люсі тощо. Також у список потрапили композиції співачок, які належать до ЛГБТ-спільноти або підтримують її.

Щоб створити підбірку, команда залучила українські ЛГБТ-організації, які відстоюють теми гендерної рівності: фонд Гендер Зед, харківське жіноче об’єднання Сфера, ГО ЛГБТ військові за рівні права, ГО Інсайт у Луцьку, Себто Медіа, ГО Ти не Один, БО Інша та ГО Trans*generation.

«8 березня — це не про квіти й цукерки, як нам це насаджував Радянський союз, а про рівність та права. На жаль, жінки в Україні досі зазнають інтерсекційної дискримінації: за статтю, гендером, сексуальністю, станом здоров’я. Жінкам із числа ЛГБТК+ спільноти набагато важче долати перешкоди в соціальному житті та просуватися по кар’єрній драбині», — зазначила координаторка проєкту «Різні.Рівні» Аліна Корінєва.

Тому створили плейлист із треками українських артисток, які попри дискримінацію змогли проявити себе та створити потужні пісні про свій досвід, труднощі, з якими вони стикаються та рівність. Послухати пісні, які увійшли до списку можна на Spotify та Youtube.

  • 7 березня, народна депутатка Інна Совсун подала на реєстрацію законопроєкт «Про інститут реєстрованих партнерств», який розробили за підтримки ГО «ЛГБТ військові за рівні права» та ГО «Точка опори ЮА». У депутатів є п’ять днів, щоби підписати його.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.