До короткого списку найбільшої світової премії для видавців дитячої літератури Bologna Prize for the Best Children’s Publishers of the Year вперше потрапило українське видавництво.

Про це йдеться на сайті премії.

Загалом до списку увійшло 30 видавництв із 6 частин світу — Африки, Азії, Європи, Океанії, Північної Америки, Кариб, Центральної та Південної Америки. Оголошення переможців відбудеться 6–9 березня.

«Ця номінація — це досягнення не лише для видавництва й України, а і для всіх, хто доклався до того, щоб українське книговидання стало видимим у світі. Це досягнення всіх нас, людей сфери», — поділилася враженнями керівниця відділу маркетингу та зв’язків із громадськістю «ВСЛ» Оксана Зьобро.

Номінантів висувають їхні колеги: видавці з усього світу, асоціації видавців, інституції, які займаються популяризацією читання.

Bologna prize best children’s publishers of the year (BOP) — найбільша та найвпливовіша щорічна світова премія для видавців дитячої літератури.

  • Нагадаємо, у «Видавництві Старого Лева» перевипустили «Татусеву книгу» Володимира Вакуленка. Увесь прибуток від цього видання передадуть родині письменника.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.