У рамках проєкту з естетичної медицини «Неопалимі», допомагають із лікуванням військових та цивільних, які отримали ушкодження шкіри внаслідок війни в України. 

Щоб отримати допомогу необхідно підтвердження від лікаря про отримання непобутової травми. А потім звернутися до команди «Неопалимі» в Instagram, на сайті або заповнити форму за посиланням.

Команда проєкту налагодила співпрацю з 12 клініками, де відбуватиметься лікування. Щомісяця зможуть брати близько 200 пацієнтів. У МОЗ зазначають, що використовуватиметься новітня лазерна апаратура та якісні медичні препарати.

Вартість лікування одного пацієнта може становити близько пів мільйона гривень. Кількість процедур залежить від тяжкості ушкоджень, але в середньому, щоб побачити результат необхідно від 3 до 12 процедур.

Лікування пацієнтів з опіками, рубцями та іншими ушкодженнями шкіри потрібне не лише для естетики й самооцінки, але й для того, щоб відновити функцію ураженої частини тіла, коментує перший заступник міністра охорони здоров’я Олександр Комаріда.

Проєкт запустили Український волонтерський центр разом з Центрально-східноєвропейською асоціацією спеціалістів естетичної медицини та МОЗ.

  • Чи вистачає крові українським лікарням – МОЗ пояснює.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.