Раніше застосунок працював лише на телефоні, але ІТ-спеціалісти з NIX розробили нову програму для Windows, повідомляє РБК-Україна.  

Така необхідність виникла через запит однієї зі шкіл, розказує Антон Швечук, веб-розробник: 

«Усе почалося з посту у фейсбуці. Автор застосунку, Степан Танасійчук, мій давній знайомий. Побачив його пост про те, що він шукає фахівців, здатних зробити застосунок під Windows. Потім дізнався у нього, що такий запит прийшов від однієї зі шкіл. Заклад хотів підключити систему оповіщення до їхнього застосунку через власну техніку. Тут і виникла потреба у версії для Windows».

Наразі програма підійде для будь-яких установ із власною системою оповіщення. Головне, щоб був інтернет та колонки.

За функціоналом вона схожа з мобільним додатком, утім фактично писалася з нуля. Робота тривала близько двох місяців. У проєкті взяли участь розробники з багаторічним досвідом створення продуктів для Windows.

Усі версії продукту взаємодіють із єдиною системою оповіщення.Тож у разі небезпеки в певному регіоні України повідомлення про повітряну тривогу надходить на домашній ПК чи ноутбук з ОС Windows.

Усі версії застосунку «Повітряна тривога» доступні за посиланням.

Застосунок «Повітряна тривога» розробили компанія Ajax Systems та IT-компанія stfalcon.com за підтримки Міністерства цифрової трансформації України. Його завантажували 14,5 мільйонів разів.

  • 13 українських компаній отримали грант на €500 тисяч від ЄБРР та ЄС.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.