IT-команда NIX презентує волонтерську ініціативу NIX Design Review. Мета — підтримати початківців і досвідчених дизайнерів з України, які потребують фахових порад для професійного зростання.

Фідбеки дизайнери NIX даватимуть онлайн. Експерти розглядатимуть проєкти вебдизайну, логотипів та брендбуків. До ініціативи вже долучилися 10 дизайнерів NIX. Якщо кількість заявок зростатиме, команда залучить більше експертів.

«Ми розуміємо, як складно знайти собі ментора в умовах повномасштабної війни. Тим паче онлайн. До того ж відгуки щодо якості дизайну можуть бути найрізноманітнішими. Все залежить від того, хто їх лишає та в якій формі. Достеменно людина не знатиме, хто має рацію. Це все і стало поштовхом для нас створити безоплатну платформу для всіх практикуючих дизайнерів. Ми радо розглянемо їхні доробки та надамо технічний фідбек», — зазначає Lead Designer NIX Ігор Артюхов.

Як отримати фідбек від нашого експерта:

  • заповнити онлайн-форму на сайті;
  • додати до заявки дизайн-проєкт у Figma;
  • дочекатися коментарів фахівця у дизайн-проєкті та спробувати поліпшити свою роботу, спираючись на ці поради.

Чому всім дизайнерам корисно працювати з фідбеками?

Після завершення курсів з дизайну початківцю важливі регулярні фідбеки наставника. Адже досвідчений спеціаліст краще знає, яке рішення можна реалізувати в розробці, чи буде візуально приваблива ідея зручною для користувачів. Ці моменти слід враховувати на практиці і ліпше розібратися в них на старті кар’єри.

«Поступово у дизайнера-початківця розвивається “надивленість”. У поєднанні зі зворотним зв’язком досвідчених колег це дає змогу краще розуміти потреби бізнесу й вимоги розробки. Все-таки дизайнери не працюють у вакуумі — ми створюємо те, з чим взаємодіють інші люди. Працювати з фідбеками й дотримуватися цих порад — частина нашої щоденної роботи», — говорить Ігор Артюхов.

Формат онлайн-фідбеку, додає експерт, корисний не лише новачкам. В умовах дистанційної роботи багатьом фахівцям бракує живого спілкування та свіжого погляду на їхні доробки. Тому й досвідченим дизайнерам буде про що поговорити з ніксами.

Зверни увагу: залежно від кількості запитів підготовка фідбеку може тривати кілька днів. Докладніше про ініціативу NIX Design Review читай на сайті.