В Україні запрацював координаційний штаб, який контролюватиме належний стан захисних споруд цивільного захисту.

Перше засідання щодо стратегічного значення для забезпечення захисту населення відбулося 6 лютого, повідомили в ХОВА.

На раді слухали інформацію щодо результатів обстежень об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту від представників ДСНС України. Окремо порушили питання щодо безперешкодного та безбар’єрного доступу до обʼєктів фонду захисних споруд цивільного захисту.

«Робота нашого штабу, як і робота з облаштування укриттів, триватиме до того часу, доки 100% населення не буде забезпечено захисними спорудами цивільного захисту», — наголосив заступник Міністра з питань стратегічних галузей промисловості Тимур Ткаченко.

Про Координаційний штаб

Координаційний штаб створив Кабінет міністрів за ініціативи Міністерства стратегічних галузей промисловості. Це тимчасовий консультативно-дорадчий орган КМУ, який буде помічником у комунікації між центральними та місцевими органами виконавчої влади, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності, а також оперативному розв’язанню питань, що виникають у процесі.

Працівники штабу розроблятимуть рекомендації та пропозиції щодо облаштування укриттів, які подаватимуть на розгляд Уряду.Наразі діє єдиний портал «Залізне укриття», який має консолідовану інформацію щодо всіх ремонтних робіт та облаштувань захисних споруд цивільного захисту по всій Україні та чат-бот, у якому кожен може залишити скаргу або звернення, яке стосується укриття.

Читайте також

  • В Україні офіційно дозволили перебувати в укриттях з домашніми тваринами.