Будь-який виробник на будь-які стадії виробництва його зразка матиме можливість звернутись до ЗСУ й отримати час та дату коли він зможе випробувати свій зразок.

В Україні планують створити «Залізний полігон» на якому вітчизняні виробники зможуть проводити випробування зразків зброї на будь-якій стадії їх готовності. Про це повідомив заступник Головнокомандувача Збройних Сил України полковник Андрій Лебеденко. 

«Головна мета — скоротити час для виробництва нового озброєння. Будь-який виробник на будь-які стадії виробництва його зразка матиме можливість звернутись до ЗСУ й отримати час та дату коли він зможе прибути  зі своїм зразком», – сказав він.

У межах нового полігону, за словами Лебеденка, планується створити три напрямки: випробування роботизованих систем, безпілотників та систем РЕБ.

Він дозволить виробнику отримати доступ до фахової оцінки його виробу, спрямувати його методологією всіх випробувань, забезпечити майданчиком та відповідними засобами для оцінки характеристик тих чи інших засобів, надати допомогу в оформленні документів, вважають у ЗСУ.

«Залізний полігон» за планом має розпочати роботу вже за місяць.

Читайте також

  • У ДСНС показали машину для розмінування Armtrac 400, яка працює на Харківщині.
  • У Харкові відкрили другий рекрутинговий центр української армії.