Нацбанк разом з системно важливими банками створили спільну мережу з тисячі відділень. Вони працюватимуть у разі тривалих відключень світла, повідомляє пресслужба НБУ.

Над розробленням рішення працювали понад місяць і воно стане спільною відповіддю викликам, що принесли масовані ракетні обстріли. Відтепер банки повинні бути частиною проєкту української влади із забезпечення незламності та безперервності функціонування критично важливих сервісів в умовах енергетичного терору, а саме безперервності надання банківських послуг.

Усі системно важливі банки об’єдналися для створення спільної банківської мережі – POWER BANKING.

Що таке Power Banking?

Це спільна мережа відділень банків по всій Україні, які працюватимуть та будуть надавати клієнтам банківські послуги навіть у критичній ситуації під час блекауту. Відділення спільної мережі забезпечені альтернативними джерелами енергії та резервними каналами зв’язку, мають посилену інкасацію готівки та додатковий персонал.

У відділеннях мережі POWER BANKING запроваджено банкоматний національний роумінг. Його мета – надати українцям можливість у банкоматі будь-якого банку мережі зняти збільшену суму готівки, достатню для задоволення поточних потреб та формування певного запасу.

У Харкові наразі є перелік з 42 відділень банків (Ощадбанк, Приватбанк, Укрсіббанк, Південний, ПУМБ, МТБ Банк, Сенс Банк, Ідея банк, Кредобанк, Банк Грант, Банк Восток та інші). Саме вони будуть доступними навіть у разі блекауту. Перелік доступний тут.

Мапа відділень мережі POWER BANKING регулярно оновлюється на окремій вебсторінці НБУ.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.