На основі дитячих малюнків була створена благодійна NFT-колекція про друзів Патрона.

Передісторія

У жовтні 2022 року в Бучанському районі Київської області розпочався проєкт Мінна Небезпека» від Червоного Хреста.

Основною метою було проводити заняття людям щодо поведінки з вибухонебезпечними предметами.

Так з’явився громадський рух «Друзі Патрона», щоби привернути увагу дітей до мінної небезпеки. У рамках проєкту вирішили випустити три NFT-колекції, створені на основі конкурсу дитячих малюнків. Ось, що вийшло:

  • Перша колекція «Міжнародна» присвячена вигаданим Друзям Патрона з усього світу. Це песики різних країн і континентів, національностей, кольору шкіри, одягу тощо. До неї входить 7000 малюнків — презентували 24 січня.
  • Друга колекція «Українська» — вигадані Друзі Патрона з різних регіонів України, у національному вбранні, з різними атрибутами й українськими стравами. 700 малюнків, орієнтовна дата виходу — середина лютого 2023 року.
  • Третя колекція Професійна» — створена на основі дитячих ідей, про можливі професії Друзів Патрона в мирному житті після перемоги України. Тут кожен образ унікальний. 70 малюнків, орієнтовна дата виходу — кінець лютого — початок березня 2023 року.

Засновник проєкту Олександр Товстоног повідомив, що 50 % зібраних коштів від продажу направлять на обладнання шкіл, відбудову житла Бучанського району.

«Далі ми маємо на меті створити свій благодійний фонд, який буде займатися питаннями Мінної Небезпеки на рівні всієї України — навчанням, розмінуванням і допомогою постраждалим», — додав Олександр Товстоног.

  • «Безпека вдома під час війни»: ДСНС і UNICEF запустили інформаційну кампанію.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.