Це є частиною процесу цифровізації Державного комітету статистики.

Державний комітет статистики та Міністерство цифрової трансформації запустили перше онлайн-опитування про зайнятість та безробіття українців. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«Продовжуємо працювати над цифровою трансформацією Держстату та створювати країну, де якісні дані доступні кожному. Вперше запускаємо статистичне онлайн-опитування про зайнятість та безробіття українців», – написав Федоров.

Опитування має меті проаналізувати сучасні тенденції на ринку праці. Наприклад, ким працюють українці, як шукають роботу. Це, за словами міністра, допоможе державі ухвалити ефективні рішення та сформувати нову траєкторію розвитку країни.

Як пройти опитування

Для участі в опитуванні потрібно зайти на портал опитувань Держстату та підтвердити свою особу за допомогою Дія.Підпису або BankID. Долучитися може кожен, кому виповнилося 15 років. Особисті дані учасників не зберігаються.

Нагадаємо, 5 вересня у Дії запустили функцію шерингу студентського квитка. За допомогою якої, студент може не робити паперову копію документа, а одразу надсилати її на електронну пошту або систему організації. 

Також, Міністерство оборони України планує запровадити електронний військовий квиток, запустити єдиний реєстр призовників, а також цифровізувати всі процеси діяльності військово-лікарських комісій. 

Читати також:

  • Студентам-контрактникам пропонують безкоштовне навчання в обмін на службу в армії – законопроєкт.
  • Рівень безробіття серед працездатних людей з інвалідністю сягає 85%