Національне агентство з питань запобігання корупції проведе тримісячну перевірку очільників усіх територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки в Україні, після чого перевірить керівників митниць.

Про це повідомив голова НАЗК Олександр Новіков в етері національного телемарафону.

«Для того, щоб з’ясувати — моніторингом способу життя, — хто ще з керівників центрів комплектування нашого війська зловживає своїм службовим становищем, НАЗК упродовж трьох місяців перевірить весь керівний склад усіх військкоматів нашої країни», — сказав Новіков.

Перевірятимуть не тільки керівників, але й «водіїв, кухарок, коханців і коханок».

За його думкою, більшість держслужбовців доброчесні, але існують ті, хто порушує закон. Він зазначив, що колишній керівник Одеського регіонального центру комплектування Євген Борисов є «еталонним порушником».

Перевірки почалися після виявлення незаконного збагачення Борисова на 188 мільйонів гривень. Президент Володимир Зеленський відреагував на цю ситуацію і доручив негайно звільнити Борисова з посади. Держбюро розслідувань оголосило Борисову підозру за трьома статтями Кримінального кодексу, а йому загрожує до 10 років позбавлення волі. Втім, у відомстві не знають місцезнаходження підозрюваного.

Читайте також

  • Нового начальника військкомату призначили на Харківщині. Замість полковника Володимира Арапа Харківській територіальний центр комплектування та соціальної підтримки очолюватиме полковник Віктор Павлюк.