Війська РФ не полишають своїх спроб прорвати оборону ЗСУ на Куп’янському напрямку, повідомив Генштаб ЗСУ в ранковому зведенні.

Наступ військових РФ на Куп’янському напрямку / Скриншот з сайту Мапа: deepstatemap.live

Російська армія з артилерії та мінометів обстрілювала населені пункти на Слобожанському та Куп’янському напрямках. Під удар потрапили щонайменше 10 поселень.

На Слобожанському напряму військові РФ із мінометів та артилерії обстріляли Козачу Лопань, Стрілечу, Тернову і Бударки Харківської області.

На Куп’янському напрямку російських артилерійських і мінометних обстрілів противника зазнали Кам’янка, Новомлинськ, Дворічна, Западне, Куп’янськ та Кислівка на Харківщині.

Читайте також

  • За думкою Сьоміна, російські військові мають два варіанти розвитку подій на Куп’янському напрямку: Якщо в них вийде і вони прорвуть оборону, тоді далі тиснутимуть на цьому напрямку. Підтягуватимуть свої резерви, щоб пробиватися глибше в українську оборону. Якщо в них не вийде, то вони хоча б триматимуть частину українських резервів на цьому напрямку. Це впливатиме на загальну інтенсивність бойових, навіть на Бахмутському напрямку.
  • Українські військові почали використовувати касетні боєприпаси від США проти російських військ на південному сході України. Вони намагаються розбити укріплені позиції армії РФ, які сповільнили літній наступ України.
  • 22 липня війська РФ обстріляли Куп’янськ двічі, внаслідок цього загинула 57-річна місцева жінка. Куп’янська окружна прокуратура почала досудове розслідування за фактами порушення законів та звичаїв війни.