Французьке місто Шеннв’єр-сюр-Марн стало містом-побратимом Ізюма. На підписанні меморандуму були присутні голова міста Жан-П’єр Барно, члени Сенату Франції, начальник Ізюмської МВА Валерій Марченко та посол України у Франції Вадим Омельченко.

Джерело: Ізюмська міська рада

Під час зустрічі делегації обговорили всебічну співпрацю між містами і одразу домовилися про приїзд дітей з Ізюму на літній відпочинок до Франції.

Також французькі сенатори отримали подяку за участь у благодійному проєкті Першої Леді України Олени Зеленської по реконструкції Ізюмської лікарні «Піщанської Богоматері».

​​В міста Ізюм з’явилось нове місто-побратим у Франції / Фото: city-izyum.gov.ua

«Своєю чергою, французькі парламентарі запевнили про свою беззаперечну підтримку України з боку Франції, у протистоянні військовій агресії Росії, та надання допомоги у відновленні зруйнованої соціальної та житлової інфраструктури, зокрема в Ізюмі», – йдеться в повідомленні.

​​ В Ізюмі з’явилось нове місто-побратим у Франції / Фото: city-izyum.gov.ua

Після підписання Угоди про побратимство, делегації долучились до благодійного концерту, присвяченому збору фінансової допомоги дітям з України, які постраждали внаслідок військової агресії російських окупантів.

Читайте також:

  • «Якщо рай на землі є, то він в Україні»: як відновлюється деокупований Ізюм. У вересні 2022 року, коли Збройні Сили України звільнили місто, тут знайшли масові поховання місцевих жителів і чисельні катівні.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.