У системі «Прозоро» опублікували сім угод щодо відновлення будинків у Ізюмі на Харківщині вартістю понад 35 мільйонів гривень, розповіли у ХАЦ.

Про ремонт перших багатоповерхівок (по вулиці Київській, 47 та Некрасова, 74) стало відомо ще у грудні, проте опубліковані зараз договори теж частково стосуються цих будинків, які мали відремонтувати ще у 2022 році.

Так, за даними мера Ізюма Валерія Марченка, окрім цих двох будинків в місті відремонтували ще 5 багатоповерхівок, які були вже підключені до опалення на початку грудня.

Мова йде про багатоповерхівки по вулицях Київська, 45, 51, і Некрасова, 72, 76, 78, які були пошкоджені обстрілами з боку російських окупантів ще в березні. Підрядником щодо відновлення трьох з цих п’яти будинків було ТОВ «Палмаз Груп». Загальна сума підрядів склала 24,87 млн грн.

Засновником компанії вказаний Анатолій Козіна, директором є Віктор Безрученко. Раніше співзасновником та директором був Анатолій Мазалов.

Раніше ХАЦ знаходив інформацію про зв’язок цієї фірми з оточенням нардепа Ігоря Абрамовича, колишнього члена фракції партії ОПЗЖ.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.