Служба безпеки України затримала мешканку Ізюма за підозрою у роботі на ФСБ [Федеральна служба безпеки Російської Федерації — ред.], зокрема зборі інформації про місця розташування та переміщення Сил оборони України в районі деокупованого Ізюма Харківської області.

Про це повідомив речник обласного управління СБУ Владислав Абдула.

Як заявляють правоохоронці, підозрювана володіє місцевим салоном краси. Розвіддані жінка випитувала під час надання косметологічних послуг та побутових розмов. Отриману інформацію передавала до ФСБ через знайому, яка перебуває у РФ.

Підозрювана / Фото: Служба безпеки України

«Найбільше ворога цікавили наявність та періодичність руху військових ешелонів з бронетехнікою та важкою артилерією ЗСУ у напрямку передової», — йдеться в повідомленні.

Співробітники СБУ затримали жінку та повідомили їй про підозру за несанкціоноване поширення інформації про переміщення, рух та розташування підрозділів ЗСУ. Підозрювана перебуває під вартою, їй загрожує до 8 років тюрми.

Читайте також

Хотів у чоловіка купити його доньку: СБУ ідентифікувала російського військового. Правоохоронці встановили особу військового РФ, якого підозрюють у жорсткому поводженні з цивільними під час окупації Харківської області.