В Іспанії відбулась онлайн-прем’єра українського мультфільму «Мавка. Лісова пісня».

Про це повідомляє пресслужба Державного агентства з питань кіно.

«Тепер мультфільм можна подивитися на Amazon Prime на території цієї країни», — йдеться в повідомленні.

Це означає, що перебуваючи на території Іспанії, анімацію «Мавка. Лісова пісня» можна переглянути на будь-якому пристрої за посиланням.

Проєкт створений за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та адаптований під жанр сімейної анімації. В основі мультфільму — образи зі слов’янських міфів і легенд. Режисерами українського 3D-мультфільму стали Олександра Рубан і Олег Маламуж.

Бюджет мультфільму становить 187 мільйонів гривень. Частка державної участі у виробництві мультфільму складає 49,5 мільйонів гривень.

Фільм продали в понад 20 країн. Серед них: США, Канада, Франція, Італія, Іспанія, Португалія, Польща, Румунія, Хорватія, Естонія, Латвія, Литва, Албанія, Боснія і Герцеговина, Македонія, Сербія, Словенія, Чехія, Болгарія, Угорщина, Норвегія, Данія, Ісландія, Швеція, Фінляндія, Греція та Монголія.

Читайте також

  • «Мавка. Лісова пісня» став найкасовішим українським фільмом — за сумою зібраних коштів випередив попереднього рекордсмена «Я, Ти, Він, Вона». За три вікенди фільм зібрав 81 848 415 гривень. За кількістю глядачів «Мавці» поки не вдалося випередити рекордсмена. Мультфільм побачили майже 643 000 глядачів, комедію — майже 799 000 глядачів.