Їх викупили на аукціоні в підтримку ЗСУ.

Письменник Сергій Жадан отримав в подарунок від меценатів колекцію з 35 поштових марок Української Народної Республіки, яку передав Харківському літмузею. Про це повідомили у пресслужбі музею.

«Зараз часто проводяться аукціони для збору коштів на підтримку ЗСУ, де лотами стають предмети культурної спадщини. Виявляється, наша культурна спадщина набуває особливої цінності. Так, вона працює на перемогу у всіх сенсах: кошти від аукціону допомагають перемагати, історичні артефакти не дають забути, за що воюємо», – ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, у серпні виходить друком нова книга Сергія Жадана «Скрипниківка», а 22 вересня її презентують у Харкові. Книга «Скрипниківка» містить 51 вірш. Назва походить від назви українського правопису, оскільки Сергій Жадана в збірці досліджує мову, «її здатність повертатися і самовідтворюватись, про її вразливість, про її здатність до опору».

Передпродаж книжки триває до 10 серпня, повідомили у видавництві Meridian Czernowitz.
«Скрипниківка» також вміщує 20 повноколірних авторських фото Сергія Жадана, що доповнюють збірку.

Читати також:

  • Українське видавництво Meridian Czernowitz випустило антологію есеїв про війну. «Воєнний стан» — це 50 історій від різних українських письменників, написані після початку повномасштабного вторгнення. Зокрема, долучилися Сергій Жадан, Станіслав Асєєв, Софія і Юрій Андруховичі, Любко Дереш, Оксана Забужко, Макс Кідрук, Юлія Паєвська («Тайра»), Ірина Цілик, Віталій Портніков та інші. Передмову до книжки написав головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.