Мультфільм «Мавка. Лісова пісня» за сумою касових зборів випередив попереднього рекордсмена — «Я, Ти, Він, Вона».

За три вікенди фільм зібрав 81 848 415 гривень. За кількістю глядачів «Мавці» поки не вдалося випередити рекордсмена. Мультфільм побачили майже 643 000 глядачів, комедію — майже 799 000 глядачів.

За перші вихідні мультфільм також отримав рекордні 24,9 мільйона гривень і став рекордсменом стартових касових зборів серед українських релізів.

«Мавка. Лісова пісня» — другий повнометражний мультфільм української студії Animagrad, створений за мотивами драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня», а також на основі українських міфів і традицій.

Над «Мавкою» працювали сім років. Це фентезі за мотивами драми-феєрії української поетеси Лесі Українки «Лісова пісня», а також на основі українських міфів і традицій. Прем’єра відбулася 2 березня.

Бюджет мультфільму становить 187 мільйонів гривень. Частка державної участі у виробництві мультфільму складає 49,5 мільйонів гривень.

Фільм продали в понад 20 країн. Серед них: США, Канада, Франція, Італія, Іспанія, Португалія, Польща, Румунія, Хорватія, Естонія, Латвія, Литва, Албанія, Боснія і Герцеговина, Македонія, Сербія, Словенія, Чехія, Болгарія, Угорщина, Норвегія, Данія, Ісландія, Швеція, Фінляндія, Греція та Монголія.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.