Відсьогодні на Куп’янськ, що на північному сході Харківщини, запущено перший рейс рейкового автобуса з Харкова.

«Це перший комбінований рейс Укрзалізниці, де 95% дороги долається поїздом, а остання миля від зупинної платформи Осинове до Куп’янська — безкоштовними маршрутними автобусами місцевої громади. Відновлення підірваного залізничного мосту займе час, проте ми не відкладаємо й відновлюємо рух вже зараз. 60 тисяч людей таким чином матимуть стабільне та надійне сполучення», — розповів голова правління Укрзалізниці Олександр Камишін.

Очільник Укрзалізниці також зазначив, що відновлення цієї ділянки завершили буквально вчора, ліквідувавши 49 пошкоджень на шляху понад 70 км контактної мережі.

  • Прямий рейс №6605/6608 до зупинного пункту Осинове курсуватиме зі станції Харків-Пасажирський щодня о 06:15 прибуттям о 09:50.
  • Зворотний рейс з Осинового о 16:21 прибуттям до Харкова о 19:35.

Вартість проїзду становить 43 грн.

Додатково щодня двічі на добу курсуватиме залізничний шатл Осинове — Занки з можливістю зручної пересадки до станції Харків-Левада.

Детальний графік уже доступний за посиланням.

Зазначимо, що раніше Укрзалізниця сполучила Ізюм зі столицею у новому графіку.  Поїзд № 111/112 Ізюм – Київ надасть прямий поїзд далекого сполучення до столиці для жителів героїчної деокупованої Харківщини.