Начальник Куп’янської міської військової адміністрації Андрій Беседін в етері нацмарафону прокоментував ситуацію з обстрілами та забезпеченням. Також Беседін знову сказав про проблеми з нестачею озброєння.

«Безпекова ситуація залишається досить складною, напруженою. Ворог постійно намагається наступати, кожного дня здійснює певні штурмові дії. Інтенсивність цих штурмових дій різна. Якщо ми кажемо про минулий тиждень, то вона трішки зменшилась», — зазначив Беседін.

Начальник Куп’янської МВА нагадав, що 19 лютого Куп’янськ та Куп’янський напрямок відвідав президент України Володимир Зеленський, який оглянув лінію захисту та фортифікаційні споруди.

«Якщо ми кажемо про боєприпаси, то всі ми знаємо, що їх не вистачає, і вони потрібні. Для того, щоб не тільки стримувати ворога, що роблять зараз наші хлопці, а для того, щоб піти в наступ і звільнити ті території, на яких залишаються наші люди й чекають цього», — сказав Беседін.

За його словами, у Куп’янську залишається понад 3,5 тисячі осіб, у Куп’янській громаді – 7,5 тисяч.

«Ці люди постійно знаходяться на території громади й, на жаль, не хочуть виїжджати, хоча ми постійно про це говоримо… Ніхто не залишає, вони знають, куди вони приїдуть, які соціальні послуги вони отримують, які послуги від держави отримають в виді виплат, як внутрішнє переміщення особи», — зазначив голова Куп’янської МВА.

Беседін також розповів, що люди мають світло, газ і воду. У громаді працюють три лікувальні заклади та стільки ж освітніх, які здійснюють дистанційне навчання. Також працюють банкомати, Укрпошта та магазини. До Харкова курсують автобуси та потяги.

Читайте також