Щоб кожен захисник та захисниця могли швидше добиратися до потрібного пункту призначення Укрзалізниця виділяє спеціальну бронь для військових.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

«Розподіляють ці броні військові комендатури. Це як мінімум 4 купейних та 4 плацкартних місця на кожному рейсі, які використовуються, наприклад, якщо про свою відпустку військовослужбовець дізнався в останній момент і квитки у вільному продажі вже закінчились. Такі квитки поступають у вільний продаж виключно після того, як усі заявки від військових уже задоволені. Відбувається це не раніше, ніж за 6 годин до відправлення поїзда, щоб навіть у випадку потреби день-в-день наші захисники та захисниці могли такою бронею скористатись», — йдеться в повідомленні.

Щоби придбати квитки з «військової» броні необхідно:

  • Звернутися до чергового по вокзалу, який спрямує пасажира до військової комендатури, або зателефонувати до Контактного центру Укрзалізниці на спеціально виділену гарячу лінію за номером 0 800 503 222;
  • У військовій комендатурі пасажир має показати військовий квиток та документ, що підтверджує необхідність здійснити поїздку саме в конкретний день (посвідчення про відрядження, відпускний квиток), після видадуть талон на придбання квитка;
  • Цей талон треба предʼявити касиру в спеціалізованій касі для військовослужбовців або в будь-якій касі на будь-якому вокзалі. За цим документом пасажиру виведуть з-під спеціальної броні квиток і тут же його можна придбати.

Спеціальна бронь на місця знімається за 6 годин до відправлення поїзда. Тобто, щоб точно отримати талон та придбати квиток, варто приїхати на вокзал за 8 годин до відправлення потяга.

Якщо в місті немає комендатури, скористатись спеціальною бронею можна у всіх касах за предʼявлення ВПД (військового проїзного документа), який дає право на безплатну поїздку. Отримати цей документ військовослужбовці можуть у своїх частинах.

Комендатури знаходяться у Львові, Рівному, Ужгороді, Івано-Франківську, ст. ім. Т. Шевченка, Знамʼянці, Одесі, Миколаєві, Подільську, Харкові, Полтаві, Конотопі, Києві, Житомирі, Козятині, Жмеринці, Дніпрі, Запоріжжі та Покровську.

Читайте також

  • Харківська область планує долучитися до ініціативи з впровадження інституту «Помічник ветерана».

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!