Одеса отримала свою марку до Дня міста. Її урочисто «погасили» 2 вересня біля мерії.

Марка називається «Одеса». На ній зображено пам’ятник Дюку де Рішельє під час війни, обкладений мішками. Розповідають в офіційному Telegram-каналі Одеси.

Марка до Дня міста Одеси

Керівництво міста, області та регіональної дирекції Укрпошти провели процедуру гасіння марки. Гасіння марки – це погашення спеціальним поштовим штемпелем поштових конвертів та марок, випущених з нагоди великих та пам’ятних подій.

Організатори виразили сподівання, що ця марка розійдеться Україною та світом, демонструючи усім турботу одеситів про свою культурну спадщину. А також покаже готовність українського народу та Збройних Сил України до перемоги над російськими окупантами, як і інші, вкрай популярні марки Укрпошти.

Зазначимо, що цього року свято відбудеться без гучних святкувань, проте зі своїми перемогами.

На прохання Міністерства культури та інформаційної політики UNESCO вже мобілізувала міжнародних експертів для надання технічної підтримки.

https://www.facebook.com/MCIPUkraine

Наразі триває підготовка досьє для включення центральної історичної забудови Одеси до основного списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. У цьому процесі Україні дуже допомагають фахівці з ЮНЕСКО, а також Італії та Греції.