Вже до кінця року естонці планують створити перший MVP – прототип аналогу «Дії», а команда Мінцифри поділиться кодом «Дії» та підходами до UX/UI дизайну.

Мінцифри України та Міністерство економіки та зв’язку Естонії підписали меморандум про співпрацю у сфері цифрових трансформацій.

Повідомив очільник Мінцифри Михайло Федоров та міністр з питань підприємництва та інформаційних технологій Естонії Крістіан Ярван під час брифінгу. 

«Скоро в Естонії зʼявиться власна «Дія». Найбільш цифрова країна ЄС починає вивчати український досвід для створення державного застосунку з документами та послугами», – сказав Федоров. 

За словами Ярвана, Україна вже випередила Естонію у побудові цифрової держави. Тепер їх країна може почерпнути користувацький досвід щодо взаємодії користувачів з українським застосунком.

Нагадаємо, цього тижня Міністерство цифрової трансформації презентувало  низку нових документів і сервісів у «Дії»: електронні пенсійне посвідчення та посвідка на проживання, документи англійською і послуга шерингу авто.