Акціонерне товариство «Українська оборонна промисловість» створило Центр реінтеграції ветеранів для підтримки та адаптації ветеранів до цивільного життя. Відповідне рішення затвердила наглядова рада Товариства.

Про це йдеться в телеграм-каналі товариства.

Там зазначили, що завданнями Центру є підтримка ветеранів, їх підготовка та перенавчання, залучення до розробок, виробництва та тестування продукції з урахуванням бойового досвіду. Також передбачені програми психологічного та фізичного відновлення та патронатний напрямок.

«Ветерани відчуватимуть причетність до зброї та боротьби з російськими загарбниками. Їх бойовий досвід стане в пригоді під час розробок, виробництва або ремонту продукції. Люди, які пройшли війну, посилять команду української оборонки», — сказав генеральний директор Укроборонпрому Герман Сметанін.

Як йдеться у повідомленні, наразі у товаристві працює понад 500 ветеранів російсько-української війни, а понад 1600 працівників захищають Україну в складі Сил оборони.

На інтернет-платформі е-Ветеран Міністерство у справах ветеранів створило Єдину базу знань. У ній зібрані освітні послуги для ветеранів та їхніх сімей. На порталі розміщені відповіді на питання щодо послуг з професійної адаптації, підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації, працевлаштування.

Читайте також