Програма USAID АГРО анонсувала безплатний навчальний курс для українських аграріїв «АгроХак».

Курс створений для аграріїв, які бажають цифровізувати своє господарство та використовувати сучасні технології для розвитку аграрного бізнесу. Він включатиме 20 онлайн уроків та 2 офлайн-конференції.

Курс буде корисний аграріям, які прагнуть збільшувати свій дохід та застосовувати технології, що допоможуть зекономити добрива, автоматизувати господарство, знайти час для розвитку, а також економити на енергоносіях та організовувати логістику.

Бажаючим взяти участь у програмі необхідно заповнити гугл-форму. Кількість місць обмежена. Початок курсу запланований на 1 серпня 2023 року.

Коротко про USAID

Агентство США з міжнародного розвитку — це незалежне агентство федерального уряду США, що займається невійськовою допомогою іншим країнам.

Інші можливості

  • Компанія Google відкриває в Україні освітній курс «Виведіть свій бізнес на міжнародний ринок». Курс буде корисним для підприємців малого та середнього бізнесу, які хочуть спробувати експорт.
  • У SET University анонсували безплатний триденний тренінг з бізнес-аналітики для українських підприємиць. Програма є частиною Berkeley Alliance for Inclusive AI та має на меті допомогти учасницям розвиватися професійно за допомогою сучасних технологій та роботи з даними.
  • IT для викладачів: Мінцифра, МОН та Genesis запускають навчальний курс.