Курси викладаються у форматі змішаного навчання й включають попередньо записані відеолекції та інтерактиви в поєднанні із заняттями в контакті з викладачем, повідомляють у Мінцифрі.

Інтенсив допоможе здобути знання у сфері продуктового ІТ, дізнатися про структуру курсів ІТ та навчитися ефективно викладати їх для студентів.

Після успішного завершення випускники сертифікат із переліком набутих компетенцій та право інтегрувати курси у своєму закладі освіти. Також учні курсу матимуть доступ до конспектів, інфографік, презентацій та бізнес-моделей.

Наразі триває реєстрація з трьох всеукраїнських курсів для викладачів ЗВО:

  1. «Створення та розвиток IT-продуктів». У межах навчання студенти отримають базові знання з продуктового IT, підприємництва і продакт менеджменту від практиків, а також компетенції для перших кроків у продуктовій IT-компанії. 
    Новий потік навчання для викладачів відбудеться влітку 2023 року;
  2. «Маркетинг IT-продуктів». Під час навчання з цього курсу студенти познайомляться з різними напрямами просування IT-продуктів, отримають розуміння щодо використання інструментів  digital маркетингу в IT-продукті, дізнаються про просування в соціальних мережах та в пошуковиках, познайомляться з напрямами PR та SMM у продукті, партнерствах з іншими брендами, співпрацею з лідерами думок, ASO та SEO тощо.
    Перший потік навчання для викладачів заплановано на літо 2023 року;
  3. «Аналітика в продуктовому IT». Студенти працюватимуть зі збором продуктових даних та проводитимуть дослідження користувачів, щоб приймати найкращі продуктові рішення. Крім того, курс познайомить студентів з інструментами збору даних та їхньою візуалізацією.
    Перший потік навчання для викладачів заплановано на зиму 2024 року.

Програма всеукраїнських курсів підходить також для студентів 2-3 курсів будь-яких спеціальностей та факультетів у форматі частини наявної близької за змістом навчальної дисципліни, окремої вибіркової дисципліни та факультативу.

Навчання відбудеться:

  • 10–21 липня — курс «Створення та розвиток IT-продуктів»;
  • 24 липня – 04 серпня — курс «Маркетинг IT-продуктів». 

Зареєструватися на навчання можна за посиланням.

Команда Мінцифри разом з Міністерством освіти і науки України працюють над реформою шкільного курсу інформатики. З 1 вересня 2022 року в 50 українських школах тестували уроки за оновленою програмою. А вже цьогоріч за новим курсом з інформатики навчатимуться усі українські школярі.

Читайте ще

«Mil-Tech революція»: як харківські айтівці почали створювати ударні дрони – ВІДЕО. На відміну від імпортних, новий БПЛА є дешевшим у виробництві: собівартість однієї одиниці — 3 тисячі гривень.

13% айтівців залишається без роботи, ще половина боїться її втратити. У 2022 році 40% фахівців шукали нову компанію чи проєкт як в Україні, так і за кордоном, лише 60% айтівців продовжили працювати у своїй компанії чи проєкті після початку повномасштабного вторгнення.

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!