Відключення перш за все пов‘язані з падінням дерев та гілок на повітряні лінії електропередачі, повідомив представник пресслужби АТ «Харківобленерго» Володимир Скічко.

Найбільше постраждали Чугуївський та Харківський район, а також Харків та Краснокутська територіальна громада.

«По Харкову окремі відключення, які пов‘язані з падінням дерев та гілок на повітряні лінії електропередачі. Попри складні погодні умови роботи з відновлення електропостачання розпочалися з вечора, тривали всю ніч та продовжуються зараз», — прокоментував представник енергетичної компанії.

До вечора 9 липня планують заживити усіх споживачів.

Аби запобігти нещасним випадкам через ураження електричним струмом електрики просять не наближатися до обірваного проводу на відстань ближче 8 метрів.

Про всі випадки пошкодження енергообладнання просять повідомляти контакт-центр «Харківобленерго» за телефонами: 050-0540-413, 067-2340-413, 0-800-508-413.

Читайте ще

Жителям села Верхній Салтів почали підключати світло. Цей населений пункт перебував в окупації і тут тривали активні бойові дії.

Тариф на електроенергію для населення до кінця року більше не підвищуватимуть. Тепер він становить 2,64 грн/кВт-год. Це рішення дозволить забезпечити українців електричною енергією протягом опалювального сезону.