Київстар, Vodafone і Lifecell втратили за пів року 4,5 млн активних сім-карт в Україні.

Про це повідомляє dev.ua. 

Найбільше користувачів втратив Vodafone Ukraine – близько 2,3 мільйона. За підсумками 2021 року мав 18,9 млн сім-карт, а за 6 місяців 2022 року – 16,6 млн користувачів.

У «Київстар» абонентська база зменшилася на 1,4 мільйона користувачів. У 2021 році показник був 26,2 млн сім-карт, а за результатами півріччя показав цифру 24,8 млн. При цьому, він залишається найбільшим українським оператором. 

З бази Lifecell зникли 800 тисяч людей. Мобільний оператор наприкінці 2021 року мав 9,2 млн активних клієнтів. Наразі активних сім-карт –  8,4 млн.

Варто зазначити, що українські мобільні оператори вже відновили понад 98% довоєнного обсягу покриття у Сумській, Київській та Чернігівській областях та продовжують проводити роботи в інших регіонах де пошкоджена інфраструктура. 

Станом на 1 червня зруйнованими в Україні лишалися близько 22% українських оптичних мереж та майже 11% веж мобільного зв’язку. І це лише попередні дані, оскільки точно оцінити масштаби руйнувань компанії зможуть лише після деокупації та відновлення доступу до усіх українських територій. Таку інформацію надав директор оператора «Київстар» Володимир Лутченко.

Нагадаємо, що українській інфраструктурі завдано збитків на $113,5 мільярда.